افزار گستر
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / قطعات پرینتر / فروشگاه قطعات پرینتر به صورت عمده

فروشگاه قطعات پرینتر به صورت عمده

چاپگرها (Printers) انواع مختلفی دارند. یکی از کاربردی ترین آنها، محصولاتی اند که ابعاد کوچکتری دارند و به رایانه جهت اجرای چاپ، وصل می گردند. این نوع، مشهورترین پرینترها به شمار می روند. ولی در بحث حاضر بیشتر روی خرید قطعات پرینتر به صورت عمده صحبت خواهیم کرد و نوع مرغوب آن را برایتان معرفی می کنیم.

خرید قطعات پرینتر به صورت عمده

قیمت روز قطعات پرینتر

پرینتر (چاپگرها) انواع مختلفی دارند. هر کدام از آنان کاربردهای شان با هم دیگر فرق دارد و در کل می توانیم آنان را به دو نوع اصلی خانگی و اداری دسته بندی کنیم. طبعاً آن مدل از محصولاتی که سرعت بالاتری دارند و می توانند برای مدت زیادتری دوام بیاورند را در اداره های گوناگونی به مصرف می رسانند.

از جانبی، این نوع از دستگاه را به گونه سیاه و سفید و رنگی نیز دسته بندی می کنند. خلاصه ای که پرینترها انواع گوناگونی داشته و هر کدام از آنان نیز اجرای شان با یکدیگر مطابقت ندارد. حالا اگر پرینتر شما خراب شده و نیاز به قطعات آن دارید، در گام نخست ضرور است که آن را پیدا کنید؛ ولی از قیمت های آن با خبر هستید؟

قیمت روز قطعات پرینتر

بی تردید، این مدل از کالا در نرخ های متفاوتی آن هم در شرایط کنونی ارزی و تورم اقتصادی ارائه می شود. برای این که قیمت روز قطعات پرینتر را به دست آورید، خوب است بدانید که نرخ شان متغیر است. در این زمینه، موارد گوناگونی را می توان مسبب آن عنوان کرد که اصلی ترین قضیه شرایط ارزی می باشد.

در هر حال، مواردی مانند کیفیت، نوع قطعه، کارایی آن، مدل محصول و سایر موارد دیگر، عوامل بنیادی اند که بر اساس آن، قطعات ارزش گذاری و ارائه می گردند.

خرید قطعات پرینتر به قیمت تولید

در گذشته بیشتر شاهد این بودیم که بسیاری پس از خراب شدن بخشی از پرینتر، جایگزین آن را تهیه می کردند؛ یعنی اقدام به خرید یک دستگاه جدید می نمودند. در شرایط کنونی، کمتر کسی این کار را انجام می دهد و این به دلیل شرایطی است که ایجاد شده و از سوی دیگر، مشاهده می کنیم که پرینترها گرانتر نیز عرضه می شوند.

به این ترتیب، تعمیر مجدد آنها به صرفه تر از خرید دوباره شان است. در این بین، چگونه باید یک محصول خوب و با کیفیت را با نرخ های پایین تهیه کنیم؟ در این زمینه بگذارید که خریداران را به دو دسته تقسیم بندی کنیم؛ آن شمار از افراد که به صورت کلی کالا را می خرند و آن شمار از کسانیکه لوازم جانبی را به شکل جزئی می خرند.

خرید قطعات پرینتر به قیمت تولید

روی حرفمان بیشتر با بخش نخست قضیه است؛ یعنی اشخاصی که می خواهند کالا را به شکل عمده ای بخرند. این افراد عموماً به دنبال نوعی از قطعه هستند که هم کیفیت داشته باشد و هم این که بازار پسند باشد. آنان به مسئله نرخ نیز توجه ویژه ای دارند و به همین دلیل، سعی می نمایند تا کالا را با حداقل قیمت ها بخرند.

خوب است بدانید که خرید قطعات پرینتر به قیمت تولید شده نیز امکان پذیر است و به راحتی می شود به محصول دست یافت. چگونگی این قضیه بماند برای بخش های بعدی.

فروش قطعات پرینتر به صورت عمده

پخش عمده قطعات پرینتر در مدل های متفاوتی صورت می گیرد. همانگونه که می‌ دانید، این نوع از دستگاه ها را شرکت های مختلفی در سراسر جهان زیر نام برندهای متعددی می سازند و عرضه می کند. به این امر توجه داشته باشید که برخی از آنها قطعات‌ شان با دیگر پرینتر ها فرق می کند و در هنگام خرابی، نوع خاص خود را می خواهند.

در هر حال، دیده شده که بیشتر افرادی که در کار فروش جزئی و یا بازرگانی محصول می باشند، خرید کلی را انجام می دهند. آنان عموماً به حراجی قطعات هم سر می زنند تا به این ترتیب بتوانند کالای خوب و مرغوبی به دست آورند؛ ولی خوب است بدانید که تهیه قطعات کمیاب نیز به این شکل انجام شدنی است.

فروش قطعات پرینتر به صورت عمده

با همه این ها، خرید قطعات پرینتر به صورت عمده، مزیت های مختلفی هم دارد. برای مثال، شما قادر هستید که محصول را با نرخ های کمتری به دست آورید. روال بازار به این شکل است که فروشنده به مشتریان خود، تخفیف های ویژه را ارائه می دهد.

همچنین زمینه برای تهیه هر نوع قطعه ای با کیفیت های سفارشی فراهم است. پس فروش قطعات پرینتر به این گونه می تواند برای یک شمار منفعت خوبی داشته باشد.

نمایندگی پخش و فروش قطعات پرینتر در سراسر کشور

در سراسر کشور پخش و فروش قطعات پرینتر در تنوع بالا انجام می شود. احتمالاً این سوال برایتان پیش می آید که این محصولات کدام ها هستند؟ پیش از این که به موضوع ادامه دهیم، بهتر است که معرفی از این لوازم ارزشمند داشته باشیم. البته خوب است بدانید که لوازم آن به تجهیزات بیرونی و داخلی دسته بندی می شوند.

 • فیوزینگ
 • لیزر اسکنر
 • پد کاغذ کشی
 • لامپ حرارتی
 • پودر تونر
 • فن

نمایندگی پخش و فروش قطعات پرینتر در سراسر کشور

این نام هایی که برای شما ذکر کردیم، از جمله اساسی ترین قطعاتی بود که می شود در صورت خرابی، نوع جدیدشان را تهیه کرد و دوباره محصول را راه اندازی نمود.

خوبی است بدانید که از نمایندگی قطعات پرینتر می توانید در مدل ها و همینطور قیمت های گوناگونی کالا را بخرید و دوباره سر جایش بگذارید. نماینده یکی از معتبرترین گزینه ها جهت خرید کالاهایی از این دست است که می شود از آن انواع قطعات پرینتر تضمین شده و اصل را به دست آورد.

در هر صورت، محصولاتی از این دست را به نرخ های متفاوتی ارائه می دهند و همچنین برندهای مختلفی نیز لوازم جانبی را می سازند و به این وسیله ارائه می دهند.

جایگاه قطعات پرینتر ایرانی در بازار های بین المللی

در بازارهای بین المللی ما شاهد غول های تولید انواع دستگاه پرینتر هستیم که محصولات خود را همراه با لوازم مورد نیاز یا همان وسایل یدکی عرضه می دارند. آنها در واقع سازنده اصلی قطعات مورد نیاز برخی از کالاهای خود می باشند. در کل، هر کدام از آنان جایگاه های ویژه خود را در بازارهای جهانی دارند.

در این میان، کارخانه قطعه سازی کشورمان نیز بیکار ننشسته و در این بازار سهم خاص خود را دارد. در این حوزه، شرکت های گوناگونی را می توان سراغ داشت که نه نوع اصل، بلکه با همان کیفیت را می سازند. آنان عموماً به کشورهای همسایه محصولاتی را که ساخته اند ارائه می دهند و بازار خوبی هم دارند.

جایگاه قطعات پرینتر ایرانی در بازار های بین المللی

دلیل این مسئله، مرغوب و همینطور ارزان قیمت بودن این لوازم می باشد. شایان ذکر است که چنین کاری نیاز به اندکی بررسی و جستجوی های پیاپی هم دارد. با همه این ها، هر چند کشورمان سازنده اصلی قطعات محسوب نمی شود؛ ولی در منطقه حرف های زیادی در این حوزه برای گفتن دارد.

گواه این گفته های مان، صادراتی از این لوازم است که به برخی از ممالک صورت می گیرد و در همین حال توانسته مشتریان زیادی را نیز به سوی خود جلب کند.

صادرات قطعات پرینتر به کشور های همسایه

در بخش پیش، به این اشاره کردیم که صادرات قطعات پرینتر به کشورهای همسایه انجام می شود؛ ولی این کار مستلزم چه شرایطی است؟ چه نوع از قطعات پرینتر صادراتی ارسال می گردد؟ خوب است بدانید که در این حوزه، بازرگانان همه سعی خود را انجام می دهند تا بتوانند بازارهای بیشتری را بیابند و به عرضه کالا بپردازند.

صادرات قطعات پرینتر به کشور های همسایه

گفتنی است که صادرات اقلامی از این دست، می تواند سودآوری بالایی داشته از سوی دیگر، باعث شود تا نام کشورمان در این عرصه، درخشش بیشتری پیدا کند و با آن مصرف کنندگان خارجی زیادی آشنا شوند. از این ها گذشته، برای صادرات چنین محصولاتی ضروری است تا به نکات زیر توجه صورت گیرد:

 1. نیاز بازار کشور هدف به خوبی بررسی شود.
 2. رقیبان مختلف زیر نظر گرفته شوند.
 3. محصول بر اساس سفارشی که دریافت می کنند، ساخته گردد.
 4. تنوع بالایی داشته باشد؛ به این معنی که هر قطعه ای را آماده فروش نمایند.
 5. آن را از بهترین مواد اولیه بسازند و کیفیت محصول را بالا ببرند.
 6. با نرخ های مناسبی عرضه شود تا جلب مشتری بیشتری کند.

بهترین مارک قطعات پرینتر در بازار خارجی

در بازار خارجی، مارک های مختلفی را می شود مشاهده نمود که در کار عرضه قطعات پرینتر هستند. از این میان، بخشی از این ارائه دهندگان خود شرکت های اصلی سازنده دستگاه های چاپگر اند و بعضی دیگر نیز تنها به تولید لوازم جانبی مورد نیاز مشغول می باشند.

بی گمان، آن شمار از مارک هایی در بازارهای پر جنب و جوش و پر رقیب موفق ظاهر خواهند بود که کالای شان از بهترین کیفیت برخوردار باشد. این گونه است که تجارت قطعات پرینتر رونق خوبی پیدا می کند.

بهترین مارک قطعات پرینتر در بازار خارجی

از این موارد گذشته، پرینترها هر کدام شان از سرهم شدن لوازم گوناگونی ساخته شده اند. قطعات چنین کالایی اغلب یا جنس های پلاستیکی اند و یا این که فلزی. طبیعتاً همین مواد اولیه هستند که نوع کیفیت کالا را تعیین می کنند.

به این مسئله دقت کنید که سازندگان معتبر، محصولات شان را از بهترین جنس ها می سازند. یعنی بهترین قطعات پرینتر از مواد دست دوم و یا بازیافتی ساخته نمی شوند.

معتبر ترین عرضه کننده قطعات پرینتر در تهران

عرضه مستقیم قطعات پرینتر در تهران از جانب معتبرترین مرجع صورت می گیرد. این گونه از ارائه، باعث می شود تا مشتریان بتواند راحت و بدون دردسر محصولی کاربردی را تهیه کنند. از جابی، خرید به این روش امکان این را فراهم می آورد که نه تنها خریدار، نوع مرغوب و اصل را تهیه کند، بلکه بتواند کالایی ارزان را نیز به دست آورد.

معتبر ترین عرضه کننده قطعات پرینتر در تهران

روی هم رفته، قطعات چاپگرها در دو نوع اصل و غیر آن تولید می شوند. البته برخی از شرکت هایی که مشابه نوع اورجینال را می سازند، محصولات شان را حتی با ضمانت کیفی ارائه می دهند.

سوای از این گفته ها، خوب است که پیش از خراب شدن لوازمی، به راهنمای نگهداری قطعات توجه کنید تا در شرایط کنونی با این معضل روبرو نشوید. تمیز کاری و درست استفاده کردن، از جمله کارهای اساسی در زمینه مراقبت از این لوازم می باشد.

وارد کننده بهترین قطعات پرینتر خارجی در شمال

وارد کننده بهترین قطعات پرینتر خارجی در شمالبیشتر قطعاتی که برای تعمیر پرینترها به کار می‌ روند، وارداتی اند. این محصولات را واردکننده قطعات با بهترین کیفیت در شمال و مناطق مختلف کشورمان پخش و توزیع می کند. خوب است بدانید که وارد کننده برای دو نوع از چاپگرها لوازم یدکی را تهیه می کند که عبارت می باشند از:

 1. پرینترهای لیزری
 2. پرینترهای جوهر افشان

هر یک از این محصولات نیاز به نوع خاصی از قطعه دارند. به این ترتیب، بازرگانی قطعات دستگاه های گوناگونی چاپگر به علت ضرورت زیادی که در این حوزه احساس می شود، از بازار خوبی برخوردار بوده و در کنار این، سبب می گردد تا نگذارد یک پرینتر به دلیل نداشتن یک قطعه کوچک، دور انداخته شود.

بازار قطعات پرینتر با بهترین کیفیت

بازار قطعات پرینتر با بهترین کیفیتهر چند بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال قطعات پرینتر ارزان می باشند؛ اما بحث کیفیت نیز برایشان مهم است. در اینجا این سوال پیش می آید که قطعات مرغوب را چگونه بشناسیم؟ آنان مشخصات خاصی هم دارند؟

برای این که آشکار سازی بیشتری در این زمینه صورت گیرد، به چند نکته اشاره می کنیم که شما را در هنگام خرید می تواند کمک کند:

 • یک قطعه خوب از جنس عالی ساخته شده است.
 • همخوانی با پرینتر دارد.
 • آن را برند اصلی ساخته است.
 • و این که تضمین شده ارائه می گردد.

تامین کننده قطعات پرینتر باکیفیت

تامین کننده قطعات پرینتر باکیفیتاکنون که با مشخصات قطعات پرینتر با کیفیت آشنایی حاصل کردید، بد نیست بدانید که تامین کننده، آن را در بسته بندی های مختلفی ارائه می دهد. اصولاً هر یک از لوازم را برای سالم نگهداشتن در جعبه های خاصی می گذارند.

تامین کننده قطعات پرینتر با کیفیت، کالا را سالم به دست مشتری خود ارائه می دهد. از طرفی، این عرضه کننده، نوع خارجی و داخلی را به صورت عمده ای نیز برای خریدار فراهم می کند. در کل، لوازم اصل و کاربردی پرینترها عمر طولانی ای دارند و با استفاده از آنها می شود مانند روز اول، از دستگاه کار گرفت.

سفارش قطعات پرینتر درجه یک

سفارش قطعات پرینتر درجه یکاگر به دنبال این هستید که سفارش قطعات پرینتر درجه یک را بدهید، می توانید از این مجموعه خرید کنید.

سایت خرید قطعات ما هر نوع محصولی را که شما نیاز داشته باشید، به صورت کاملاً اورجینال و تضمین شده در اختیارتان می گذارد. شما در هر جایی از کشور که هستید، راحت می توانید وارد این فروشگاه شده، مطالب مفیدی در زمینه محصولی را که می خواهید، مطالعه کرده و سپس آن را سفارش دهید.

برای این کار، تنها نیاز است که از طریق کانال ها و شماره تماس زیر، اقدام کنید. فروشنده معلومات کافی را برای انجام معامله، در دسترس تان قرار می دهد.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

مطلب پیشنهادی

خرید قطعات پرینتر

مرکز خرید بهترین قطعات پرینتر

یکی از دستگاه های چاپگر معروف و کاربردی، "پرینتر" است. این نوع از محصول در کیفیت ها، مدل ها و همین طور رنگ بندی های گوناگونی ساخته می شود. در حال حاضر، شرکت های

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650