افزار گستر
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / دستگاه ریسوگراف / فروش انواع مستر دستگاه های ریسوگراف در تهران

فروش انواع مستر دستگاه های ریسوگراف در تهران

فروش انواع مستر دستگاه های ریسوگراف در شهر های مختلف ایران مانند تهران آمار مختلفی را به خود اختصاص می دهد. در این شهر به دلیل دارا بودن جمعیت زیاد و همچنین تقاضا برای چنین دستگاه هایی فروش این تجهیزات آمار بالایی را به خود اختصاص داده است. ریسوگراف نام نوعی دستگاه چاپ است که در واقع یک برند است و در بین مردم به عنوان نام دستگاه چاپ شناخته می شود. فروش ریسوگراف توسط شرکت های بازرگانی ریسوگراف در داخل و نمایندگی های فروش صورت گرفته و این شرکت ها همچنین می توانند تامین کننده قطعات مورد نیاز نیز باشند.

فروش انواع مستر دستگاه های ریسوگراف در تهران

بورس مستر دستگاه های ریسوگراف ایران

بورس مستر دستگاه های ریسوگراف ایراندستگاه ریسوگراف نوعی دستگاه چاپ است که اولین بار توسط یک شرکت ژاپنی ساخته شد و در واقع نام یک برند ژاپنی است که به عنوان دستگاه چاپ تلقی می شود. داپلیکیشن نام دیگر این دستگاه است که مردم عادی اطلاعات زیادی از آن ندارند و در واقع بین عموم مردم به این نام شهرت ندارد.

این دستگاه نیز مانند هر وسیله دیگر با هدف خاصی تولید می شود که هدف و کاربرد ریسوگراف چاپ است که کارکرد آن مانند دستگاه های قدیمی استنسیل است. در حقیقت ریسوگراف شکل جدید تری با قابلیت های بیشتر از ماشین های چاپ به شمار می رود.

یکی از اجزای دستگاه ریسوگراف دست دوم یا دست اول مستر آن است که توسط بازار دستگاه ریسوگراف در ایران به مشتریان عرضه می شود. در بازار ریسوگراف انواع دستگاه های چاپ را می توان در انواع قدیمی یا جدید مشاهده و پس از بررسی خصوصیات آنها به خرید شان پرداخت.

بازار خرید و فروش مستر ریسوگراف درجه یک

مستر ریسوگراف نوعی پوشش نازک است که مرکب دستگاه چاپ از آن عبور نمی کند. در مواقعی که قرار باشد چاپی روی کاغذ انجام شود، منافذ و سوراخ های ریزی در آن تعبیه می شود که مرکب از آن عبور کرده و پس از تماس با کاغذ نقش و طرح مورد نظر بر روی کاغذ ثبت می شود.

برای تهیه و خرید ریسوگراف درجه یک لازم است تا به بازار های تخصصی خرید و فروش این کالا مراجعه شود. تهیه ریسوگراف هم در مدل های جدید و هم در مدل های قدیمی و دست دوم امکان پذیر است که هر کدام قیمت خاص خود را دارد.

در این مراکز انواع ریسوگراف ایرانی و خارجی به مشتریان معرفی شده و قابلیت ها و قیمت هر کدام به همراه ویژگی های ریسوگراف به آنها ارائه می شود.

عرضه مستقیم مستر ریسوگراف به سراسر کشور

دستگاه های ریسوگراف نوعی از دستگاه چاپ با کیفیتی عالی می باشند که امروزه انواع جدیدی از آن با قابلیت های افزون تر تولید شده و به فروش می رسند.

این دستگاه ها می توانند چاپی با بهترین کیفیت ممکن ایجاد کنند و به کمک آن می توان انواع متن، جدول و خط را تولید کرد. بهترین وضعیت استفاده از این دستگاه ها آن است که چاپ در تعداد زیاد مد نظر باشد.

مستر مورد استفاده در این وسایل یک بار مصرف است و پس از هر بار استفاده باید به دور انداخته شود. بنابراین از آن جا که این جزء از دستگاه باید همواره در دسترس باشد، خرید دستگاه ریسوگراف و مستر آن از مراکز عرضه مستقیم توصیه می شود.

این مراکز در سراسر کشور عرضه کننده بهترین مستر ریسوگراف می باشند و علاوه بر این جدید ترین ریسوگراف های بازار را نیز به مشتریان معرفی می نمایند.

بهترین برند مستر دستگاه های ریسوگراف در بازار

بهترین برند مستر دستگاه های ریسوگراف در بازاردستگاه های چاپ همان طور که از نامشان پیداست، برای چاپ به کار رفته و برای تیراژهای مختلف انواع متنوعی از دستگاه های چاپ قابل استفاده است.

به طور مثال فروش مستر ریسوگراف برای چاپ هایی با تیراژ بالای ۲۰۰ عدد مناسب است و هر چه مقدار تیراژ بالاتر رود، قیمت تمام شده هر برگه کپی ارزان تر تمام می شود. در صورتی که چاپ در تعداد ده هزار برگ یا بیشتر باشد، چاپ افست بهتر از چاپ ریسوگراف است.

از طرفی یکی از موارد مهم در این دستگاه ها، سرعت چاپ است که دستگاه ریسو قدرت چاپ به تعداد ۱۳۰ برگ در دقیقه را دارد.

این لوازم توسط بهترین دستگاه های تولید کننده و شرکت های سازنده ماشین آلات صنعتی و غیر صنعتی ساخته شده و بهترین برند های موجود در آن در بازار توسط فروشنده ریسوگراف به مراجعه کنندگان معرفی می شود.

فروش دستگاه های ریسوگراف به قیمت تولید

یکی از موارد مهم در دستگاه چاپ ریسو، کیفیت چاپ است که به عواملی مانند:

 • نوع دستگاه
 • مدل دستگاه
 • کیفیت مواد مصرفی و شدت آن

بستگی مستقیم دارد. هر چه مرکب و مواد اولیه ای که برای چاپ استفاده می شود، از بهترین مواد تهیه شده باشند، کیفیت بهتری از چاپ به دست خواهد آمد. این وسیله قابلیت های مختلفی دارد که مهمترین آنها عبارت است از:

 • قابلیت چاپ کاغذ هایی با وزن ۶۰ تا ۲۰۰ گرم
 • قابلیت چاپ بر روی انواع پاکت

این نوع چاپ قابلیت چاپ دورو را داشته اما چون سایه نوشته های یک رو در سمت دیگر نیز می افتد، بهتر است به صورت یک رو چاپ شوند تا از کیفیت آنها کاسته نشود. از آن جا که این محصولات از نوع وارداتی می باشند، فروش آنها توسط شرکت های بازرگانی صورت گرفته و این شرکت ها می توانند هزینه های تعمیر و نگهداری را نیز برای متقاضیان انجام دهند.

افزون بر این ها، این فروشندگان قادر به ارائه خدماتی مانند فروش اقساطی و انواع دستگاه های چاپ دست دوم نیز می باشند.

معتبر ترین توزیع کننده مستر ریسوگراف در ایران

مستر نوعی پوشش است که پس از چندین بار استفاده دیگر قابل استفاده نخواهد بود و کیفیت اولیه را نخواهد داشت. به همین دلیل مستر دارای طول عمر مشخص بوده و حداکثر قادر به چاپ تعداد ۱۰۰۰۰ برگ می باشد.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب چاپ توصیه می شود که پس از هر ۱۰۰۰ عدد چاپ عملیات ساخت آن به صورت مجدد صورت گیرد.

توزیع این اجناس توسط معتبر ترین مراکز در ایران انجام گرفته و این واحد ها دارای نمایندگان فروشی در نقاط دور و نزدیک کشور و شهر های مختلف آن می باشند. توزیع کنندگان مستر و ریسو در قالب شرکت های توزیع کننده به پخش این دستگاه می پردازند. از آن جا که این وسیله ممکن است دچار آسیب شده و به تعمیرات نیاز داشته باشد، این شرکت ها خود دارای کارشناسانی هستند که در این زمینه می توانند به ارائه خدمات بپردازند.

تولیدکننده مستر دستگاه های ریسوگراف در اصفهان

تولید دستگاه های ریسو و مستر برای چاپ انواع:

 • دسته فاکتور فروش
 • قبوض و اوراق اداری
 • پاکت
 • کارتکس
 • خلاصه چاپ با طرح هایی نظیر متن و جدول

تولید کنندگان مستر در اصفهان بنا به میزان عرصه و تقاضای بازار به فروش این لوازم می پردازند. این دستگاه ها قادر به چاپ انواع کاغذ هایی با سایز مختلف می باشند، از جمله سایز این کاغذ ها:

 • سایز A4
 • سایز B4
 • سایز A3

می باشد که دو سایز آخر توسط دستگاه های حرفه ای ریسو قابلیت چاپ دارند. مستر دستگاه ریسو در حقیقت نوعی وسیله یک بار مصرف در آن می باشد که طی هر نوع چاپ نیازمند تعویض است.
تولید کنندگان مستر با استفاده از جدید ترین تکنولوژی قابلیت این ماشین را افزایش داده و به همین دلیل در نمونه های جدید دستگاه ریسو می توان شاهد سرعت و دقت بیشتر و همچنین افزایش کیفیت چاپ بود.

تخفیف ۲۰ درصدی خرید مستر دستگاه های ریسوگراف

در زمان هایی که امکان چاپ افست نبوده و فرصت کافی برای این نوع چاپ وجود ندارد، دستگاه چاپ ریسو بهترین گزینه ممکن می باشد.

انواع مطالب و مستندات زیادی را می توان به کمک این دستگاه چاپ کرد. از جمله:

 • سر نسخه ها
 • چاپ تراکت تبلیغاتی
 • چاپ سر برگ
 • چاپ انواع فاکتور
 • چاپ انواع پاکت های نامه در سایز های مختلف

را دارا می باشد. این ماشین در مدل ها و با نام های متنوعی تولید می شود که هر کدام قابلیت های خود را دارند. برخی نمونه های بازار از انواع استوک و دست دوم این دستگاه ها هستند که از کشور های اروپائی به کشور وارد می شوند.

در صورت خرید از بازار می توان با مراکزی مواجه شده که دستگاه ریسو را با تخفیف ۲۰ درصدی عرضه می دارند. برخی از سایت های اینترنتی نیز در کنار لینک فروش میزان تخفیف ارائه شده را قید کرده اند که این سایت ها نیز فرصت خوبی را برای خریداران فراهم می سازند.

فروشنده مستر ریسوگراف به صورت عمده

یکی از انواع دستگاه های ریسوگراف، رنگی می باشد. این نوع از دستگاه، برای چاپ در تیراژ بالا به کار می رود. از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه ریسو عبارت است از:

 • سرعت بالا
 • هزینه کم
 • قابلیت چاپ رنگی

این دستگاه می تواند جایگزین انواع دستگاه های چاپ افست موجود در بازار برای تیراژهای پایین شود. فروشندگان مستر و دستگاه ریسوگراف به خریداران در مورد آپشن های مختلف این دستگاه توضیحات لازم را ارائه داده و به طور قطع هر چه قابلیت های این وسیله افزایش یابد و آپشن های آن افزایش یابد، قیمت خرید آن نیز افزایش خواهد یافت.

قابلیت های مختلف ریسوگراف این است که دارای سرعت بالایی برای چاپ بوده و و از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. این دستگاه قادر است که تیراژ بالایی را از چاپ با بهترین کیفیت به چاپ رسانده و در ضمن قیمت آن نیز ارزان تمام شود.

سه رنگ قرمز، سورمه ای و مشکی از رنگ هایی هستند که در دستگاه ریسوگراف به صورت جداگانه و عدم قابلیت ترکیب با یکدیگر استفاده می شود. این مطالب همگی از سوی فروشندگان عمده به خریداران تذکر داده می شود.

هر مدل ریسوگراف نام خاصی دارد که در بازار برای خرید مدل خاص به فروشندگان معتبر آن مراجعه نمود.

موارد استفاده از مستر دستگاه های ریسوگراف

 

مستر عبارت است از پوشش بسیار نازکی که مانع ریخته شدن مرکب از وسیله ای به نام دارم می شود. درام نوعی وسیله استوانه ای شکل است که مرکب که حالت خمیری شکل دارد باید سطح آن را به طور کامل بپوشاند.

مستر این دستگاه نوعی وسیله مصرفی است که پس از چاپ به تعداد مشخص دیگر کارایی اولیه را ندارد و موجب تغییر کیفیت چاپ می شود. بنابراین در زمان مناسب باید نسبت به تعویض آن اقدام نمود.

این دستگاه ها امکان چاپ ارزان قیمت و مقرون به صرفه را با سرعت زیاد ممکن ساخته و نسبت به دیگر دستگاه ها از کیفیت چاپ خوبی برخوردار هستند.

از مستر دستگاه می توان برای مواقعی که کیفیت چاپ از حساسیت برخوردار نیست استفاده نمود. دیگر این که کار با این وسیله بسیار آسان است و نیاز به مهارت خاصی ندارد و افراد غیر متخصص نیز می توانند از این دستگاه به سهولت استفاده نمایند.

سفارش حضوری مستر دستگاه های ریسوگراف

دستگاه ریسو قابلیت چاپ به صورت:

 • چهار رنگ
 • دو رنگ
 • تک رنگ

را دارد. بیشتر دستگاه های موجود در ایران از نوع سوم بوده و چاپ انواع تراکت، سربرگ و کار های چاپی که نیاز به حساسیت و دقت زیاد ندارند به خوبی توسط این دستگاه ها امکان پذیر است. به طور کلی برای هر یک از تیراژهای زیر باید از دستگاه مخصوص آن استفاده شود:

 • چاپ زیر ۱۰۰ عدد دستگاه فتوکپی و چاپ دیجیتال
 • چاپ بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ ریسو
 • چاپ بیشتر از ۱۰۰۰ افست

موارد فوق بهترین حالت و بهترین کیفیت موجود را از چاپ ایجاد می کنند. خرید این تجهیزات از طریق سفارش حضوری نیز ممکن است و برای این منظور بسیاری از خریداران ترجیح می دهند به فروشگاه های مختلف مراجعه و پس از مشاهده و مقایسه مدل های مختلف ریسو به خرید آن بپردازند. هدف از چاپ و تیراژ مورد نظر و همچنین کیفیت چاپ از مهمترین مواردی است که در این زمینه باید در نظر گرفته شود.

قیمت مستر دستگاه های ریسوگراف مقرون به صرفه

یکی از انواع دستگاه های ریسوگراف، رنگی می باشد. این نوع از دستگاه، برای چاپ در تیراژ بالا به کار می رود. از مهمترین مزایای استفاده از دستگاه ریسو سرعت بالا، هزینه کم و قابلیت چاپ رنگی می باشد.

این دستگاه می تواند جایگزین انواع دستگاه های چاپ افست شود. فروشندگان مستر و دستگاه ریسوگراف به خریداران در مورد آپشن های مختلف این دستگاه توضیحات لازم را ارائه داده و به طور قطع هر چه قابلیت های این وسیله افزایش یابد و آپشن های آن افزایش یابد، قیمت خرید آن نیز افزایش خواهد یافت.

دستگاه های مستر ریسوگراف دارای مشخصاتی هستند که این ویژگی ها در مدل های مختلف آن متفاوت بوده و بر همین اساس قیمت آنها نیز نرخ یکسانی می باشد.

از جمله این مشخصات عبارتند از:

 • نوع کاربری، سرعت چاپ، دقت پرینت، دقت اسکن، تعداد رنگ
 • سطح چاپ، تعداد رنگ بندی، سال تولید، کشور سازنده، نوع سورتر، ظرفیت و…

موارد فوق بخشی از خصوصیات فنی این دستگاه را از جهات نشان می دهند که هر کدام با توجه به قابلیت هایی که دارد، با قیمت مشخصی به فروش می رسد.

در صورتی که خریداران به دنبال خرید مقرون به صرفه این دستگاه باشند می توانند از مدل های استوک و کارکرده آن نیز بازدید کنند و در صورت تایید کیفیت به خرید این نمونه های آن بپردازند. جهت دریافت آخرین قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650