افزار گستر
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / تونر کونیکا / قیمت خرید تونر کونیکا c350 طرح دار

قیمت خرید تونر کونیکا c350 طرح دار

خرید تونر کونیکا C350 طرح فابریک درجه یک با کیفیت از طریق وب سایت شرکت افزار گستر برای شما مشتریان گرامی امکان پذیر شده است. تونر کونیکا C350 از پرفروش ترین تونر دستگاه های کونیکا مینولتا در ایران می باشد.

به دلیل کیفیت پرینت و کپی بالا از استقبال بالایی برخوردار گردیده. جهت خرید تونر کونیکا C350 به عمده و تکی، ست کامل و یا تک رنگ و دریافت قیمت محصولات با ما همراه باشید.

تونر کونیکا طرح دار چیست؟

در بازار ماشین های اداری کشورمان ایران به دلیل وجود مشکلات بین المللی فراوان و از جمله تحریم های اقتصادی، کشورهای اصلی صاحبان این کمپانی ایران را در لیست تحریم خود دارند و نمی توانند محصولات اصلی خود را وارد بازار ایران نمایند. به این خاطر بسیار کم و با قیمت بسیار بالا بعضی از محصولات دستگاه های ماشین های اداری از طریق واسطه و کشورهای دیگر به ایران می آید.

از این رو واردکنندگان اقدام به تهیه و واردات تونرهای شارژی یا اصطلاحاً تونرهای طرح فابریک را از کشورهایی از جمله چین، اندونزی، تایوان و ژاپن خریداری و وارد کشور نمایند.

تونر کونیکا c350

 

ماندگاری بالا چاپ با تونر کونیکا

انتخاب مناسب و مطمئن یک تونر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و ارتباط مستقیم با کیفیت، خوانایی و نمایش جزئیات برای شما دارد. تونرهای شارژ زیادی در ایران به وفور دیده می شود و هر روز شاهد تعدد برندها طرح می باشیم. آنچه مهم است یک خرید مطمئن از نمایندگی رسمی فروش و یک برند مشهور و معتبر است. در این حالت است که دستگاه تان با راندمان کاری بالا و کیفیت چاپ عالی را در اختیار خود و مشتریان تان خواهید داشت.

تونر کونیکا c350

تفاوت های تونر کونیکا رنگی و مشکی

از آنجایی که دستگاه های کونیکا رنگی، هم چاپ رنگی دارند هم سیاه سفید سازندگان با توجه به میزان استفاده از کپی و پرینت سیاه سفید از دستگاه های رنگی در سری جدید دستگاه های خود یونیت درام مشکی را بزرگ تر در نظر گرفته اند که معقول و منطقی می باشد.

به همین دلیل است که در اکثر تونرهای فابریک و طرح فابریک وزن تونر مشکی مقدار بیشتر از سه رنگ آبی، قرمز و زرد است. در تونر کونیکا C350 شارژ VG ما هم این مورد لحاظ گردیده و از وزن بالایی برخوردار است.

تونر کونیکا c350

مرجع فروش تونر کونیکا c350 طرح فابریک درجه یک

برای تهیه تونر کونیکا C350 طرح VG در وزن های ۲۳۰ گرم یا ۲۵۵ گرم یا تونرهای فابریک کونیکا ۷۰۰۰ و کونیکا ۸۰۰۰ و همچنین سایر قطعات و مواد مصرفی دستگاه کونیکا و سایر دستگاه های کپی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در تماس باشید. شما می توانید سفارش خود را در کوتاه ترین زمان در سراسر کشور دریافت نمایید.

تونر کونیکا c350

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@
تماس با واحد فروش: 09127198650