افزار گستر
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / قطعات پرینتر / مرکز خرید بهترین قطعات پرینتر

مرکز خرید بهترین قطعات پرینتر

خرید قطعات پرینتر یکی از پر فروش و کاربردی ترین، ملزومات “پرینتر” است. این نوع از محصول در کیفیت ها، مدل ها و همین طور رنگ بندی های گوناگونی ساخته می شود. در حال حاضر، شرکت های بزرگ خارجی و ایرانی در کار تولید آن می باشند که در این زمینه، از مواد اولیه متفاوتی کار می گیرند.

البته هر کدام از این ابزار چاپ، با سر هم آوردن چندین قطعه به وجود می آیند. خوبی این وسایل این است که می شود با خرید قطعات پرینتر، آن را تعمیر کرد. تهیه بهترین لوازم جانبی، از مرکز فروش کلی و جزئی آن امکان پذیر است.

قیمت پرینتر در بهترین فروشگاه های تهران

پرینترها را از بهترین فروشگاه های تهران، می توان تهیه کرد. البته در بازار پایتخت، نوع ایرانی و خارجی آن عرضه می شود. برای این که بتوانید قیمت های این محصول را به دست آورید، نیاز است که به مراجع متفاوتی سر بزنید. برای این کار آسان ترین کار، مراجعه به وب سایت های معتبر فروش می باشد که نرخ ها را درج می کنند.

در هر حال، آن چه باعث می شود تا قیمت ها با هم دیگر متفاوت باشند، موارد گوناگونی اند که از کیفیت گرفته تا مدل پرینتر و همین طور نوع خرید و فروش آن، می تواند روی نرخ های این محصول کاربردی تاثیر مستقیمی بگذارد. روی هم رفته، پرینتر اورجینال با نوع مشابه و غیر اصل، از نظر ساختاری و حتی نرخ نیز تفاوت زیادی دارد.

خرید قطعات پرینتر

با همه این ها می شود با نرخ های ارزانی نیز به تهیه این کالا پرداخت. برای مثال، پرینتر ساخت ایران عمدتاً با قیمت های پایین تری عرضه می شوند و کارایی خوبی هم دارند. از طرفی، می شود نوع دست دوم این محصول را هم تهیه کرد. در کل، بایستی به این موضوع هم اشاره کرد که شرکت توزیع پرینتر، این موارد را در نظر گرفته کالا را می فروشد.

نکته دیگری که نیاز است به آن در هنگام خرید توجه شود، این است که همیشه گرانترین بهترین نیست؛ بلکه این نوع کاربری و همین طور کیفیت آن است که مهم می باشد.

بازرگانی پرینتر باکیفیت ایرانی و خارجی

در بازار کشورمان هم پرینترهای ایرانی و هم نوع خارجی آن ارائه می شوند. هم اکنون برخی از مراجع حتی زیر قیمت جهانی پرینترهای برندهای متعدد را ارائه می دهند که این موضوع می تواند عوامل گوناگونی داشته باشد. در هر حال، بازرگانی پرینترها به دلیل استفاده زیادی از آن ها در امور مختلف، از رونق خوبی برخوردار است.

هر کدام از شرکت ها برای فروش چنین محصولاتی، نمایندگی خرید پرینتر هم راه اندازی کرده اند که از این طریق، به ارائه کالا و همین خدمات پس از فروش می پردازند.

موارد کاربرد پرینتر مختلف است و عمدتاً برای چاپ متون عکس به کار می روند. توجه داشته باشید که این محصولات از تنوع بالای مدل برخوردار هستند که همین قضیه باعث می گردد کیفیت های گوناگونی داشته و همین طور دارای آپشن های متفاوتی باشند. در کل، یک پرینتر درجه یک، ویژگی های زیر را دارا است:

 • سرعت بالایی دارد.
 • کیفیت چاپ مطلوبی را دارا می باشد.
 • از بهترین مواد اولیه تولید شده است.
 • به راحتی به کامپیوتر و اینترنت وصل شوند.
 • بتوانند همزمان در رنگ های متنوعی به چاپ بپردازند.
 • و غیره

فروش قطعات پرینتر به قیمت کارخانه

پرینتر، از قطعات مختلفی تولید شده است. هر کدام از اجزای آن، کاربردهای متفاوتی دارند. این قطعات را شرکت هایی که در کار ساخت نوع اصلی محصول هستند نیز برای تعمیر مجدد می سازند و روانه بازار می کنند. به نوعی می شود گفت که تجارت این کار از سودآوری بالایی برخوردار است.

اما در بازار مراجع فروش قطعات پرینتر وجود دارند که به قیمت کارخانه ارائه کالا را انجام می دهند. گفتنی است که در مراکز داد و ستد، هم نوع اورجینال این قطعات ارائه می گردند و هم این که می شود مشابه و همانند آن را پیدا کرد که در برخی از آن ها نیز به دلیل استفاده از بهترین مواد اولیه، کارایی خوبی دارند.

برای این که بتوانید یک قطعه خوب را به دست آورید، نیاز است که در گام نخست، نرخ قطعات پرینتر را تهیه کنید. این گونه راحت و سریع قادر هستید که فروشندگان ارزان فروش را پیدا کرده و لوازم جانبی متنوعی را از آن ها تهیه کنید. در عرصه فروش، فروشگاه های قطعات پرینتر در سراسر کشورمان وجود دارند و فعالیت می کنند.

خرید پرینتر درجه یک صادراتی

کارخانه جات و همین طور گروه های بازرگانی مختلفی که در گوشه و کنار کشورمان در زمینه ساخت و عرضه پرینتر فعالیت می نمایند، محصولات خود را به کشورهای گوناگونی نیز صادر می کنند. عمدتاً شما شاهد این هستیم که این نوع از وسایل چاپگر، به ممالک همجوار ارسال می شوند و به همراه آنان قطعات شان هم به فروش می رسد.

در کل، اگر می خواهید که خرید پرینتر درجه یک صادراتی را انجام دهید، بهترین راه این می باشد که سری به خود شرکت های سازنده بزنید. به این ترتیب یک محصول خوب را به دست آورده می توانید. برخی از این محصولات را حتی به دلیل کیفیتی که دارند، در بازارهای داخلی نیز خرید و فروش می نمایند و از آنان کار می گیرند.

در هر صورت، یک پرینتر زمانی خوب کار می دهد که به خوبی از آن راهنمایی کنید. این نوع از کالاها، از خود دفترچه ای دارند که از طریق آن راهنمای نگهداری پرینتر مذکور ذکر شده است. می توان با در نظر گرفتن همان موارد، این چاپگرها را با سالیان متمادی استفاده کرد، بدون این که نیازی به تعمیر داشته باشند.

رو هم رفته، صادرات این محصول با شرایط خاصی انجام می شود. مثلاً آنان را با کیفیت عالی و در بسته بندی های مجهزی به بازارهای جهانی ارائه می دهند.

فروشنده قطعات پرینتر درجه یک

پخش قطعات پرینتر درجه یک، از جانب فروشندگان مختلفی صورت می گیرد. در این حوزه، همان طور که اشاره کردیم در راس امور، شرکت های سازنده و همین طور وارداتی قرار دارند. آن ها محصولات شان را به سراسر کشور توزیع کرده و به این صورت در دسترس کسانی که نیاز دارند، می رسانند.

خرید قطعات پرینتر

اما درجه یک بودن این قطعات، بستگی به عوامل مختلفی دارد. در این بخش، به چند نکته اشاره می نماییم که شما می توانید، نوع مرغوب این کالاها را از مراجع گوناگونی با مشخصات مختلفی تهیه کنید. به این موضوعات دقت نمایید:

 • شرکت اصلی آن ها را ساخته است.
 • از بهترین متریال و جنس ها در تولید آن کار گرفته اند.
 • مطابق با نوع مدل پرینتر ساخته شده است.
 • در ایران، مراجع معتبر آن را ارائه می دهند.
 • برخی حتی آن را تضمین نیز می نمایند.
 • و غیره

تولیدکننده قطعات پرینتر در تهران

تولید کننده قطعات پرینتر در تهران، محصولاتش را بر اساس نیاز بازار می سازد. این شرکت، سعی می نماید تا کالایش را آن طوری طراحی کند که برای مدل های گوناگون یک چاپگر، کاربردی باشد. در هر صورت، امروزه به دلیل گران بودن این دستگاه ها، بسیاری در صورت خراب شدن آن، ترجیح می دهند که وسیله را تعمیر کنند.

برای همین است که این کار به صرفه بوده و شرکت های گوناگونی نیز اقدام به ساخت قطعات مختلف آن نموده اند. به دلیل کارایی بالای چنین لوازمی، آن ها نیاز به تعمیر زود هنگام پیدا می کنند و مصرف کننده نیاز دارد تا برای تهیه قطعات پرینتر به منابع گوناگونی سر بزنید.

روی هم رفته، فروشگاه قطعات پرینتر در هر منطقه از ایران، کالاهایی را که شرکت های تولید کننده ایرانی ساخته اند را نیز عرضه می دارند. این شرکت ها تولید و عرضه پرینتر را هم انجام می هند.

به این ترتیب است که شاهد بازرگانی قطعات پرینتر در سطح کلانی می باشیم. گفتنی است که انواع قطعات پرینتر وجود دارد که هر یک، وظیفه ای مشخص دارد.

وسایل مورد نیاز برای تولید قطعات پرینتر چیست؟

تا به اینجای مطلب درباره موضوعات گوناگونی صحبت کردیم و از کیفیت قطعات مختلف یک پرینتر گفتیم. اما وسایل مورد نیاز برای تولید قطعات پرینتر چیست؟ در این زمینه باید به دستگاه های متعدد و پیشرفته ای اشاره کرد که سازندگان آن، از آن ها استفاده می نمایند. در این زمینه البته متریال اصلی هم مهم می باشند.

همین طور باید به این موضوع هم اشاره کرد که مواد اولیه آن ها ممکن است به شکل نو تازه باشد و یا این که از محصولات بازیابی به بیایند. در هر حال، ساخت این قطعات توسط پلاستیک و فلزات مختلفی صورت می گیرد. اما این لوازم جانبی، چه چیزهایی هستند؟ به چند نمونه از پرکاربردترین آن ها اشاره می کنیم:

 • پد کاغذ کش
 • فیوزینگ در انواع گوناگون
 • غلطک فشار دهنده
 • لیزر
 • پیکاپ کاغذ کش
 • انواع کابل
 • آداپتور
 • کارتریج
 • فن
 • و غیره لوازم دیگر از این دست

بهترین برند قطعات پرینتر ایرانی و خارجی

در مراکز که تعمیرات انواع پرینترها صورت می گیرد، قطعات ایرانی و خارجی آن نیز ارائه می شود. می توانید از این طریق، محصولات بهترین برندها را بیابید و برای دستگاه خود استفاده کنید.

خریدار قطعات پرینتر جهت تهیه یک کالای با کیفیت و مرغوب، نیاز است که به مراجع اصلی سر بزند. یعنی فروشگاه هایی که سابقه ای در این عرصه دارند و از سویی، شعبی که شرکت های مختلفی بازرگانی و تولیدی، راه اندازی کرده اند.

همین طور می توان راحت و بدون دردسر از طریق اینترنت هم معلومات گسترده و وسیعی را به دست آورد تا در خرید بهترین برند قطعات پرینتر ایرانی و خارجی، کمک کند.

عرضه پرینتر با حمل و نقل استاندارد

مراجع مختلفی وجود دارند که عرضه کننده پرینتر با حمل و نقل استاندارد می باشند. آن ها در گام نخست، سعی می کنند تا در بسته بندی های کاملاً خوب کالا را جا به جا کرده و سپس آن را از شهری به شهر دیگر انتقال دهند.

برترین ارائه دهندگان، محصولات خود را با وسایل نقلیه مدرن و مخصوص این کار از جایی به جایی دیگر منتقل می سازند. آنان همین طور سعی شان بر این است تا کالا را صحیح و سالم در اختیار مشتریان خود قرار دهند و اگر این گونه نباشد، ضررهای جبران ناپذیر را متقبل خواهند شد.

روی هم رفته، در حال حاضر بسیاری از عرضه کنندگان با استفاده از بهترین وسایل حمل و نقل و در نظر داشت استانداردهای مدرن روز دنیا، به انتقال این دستگاه های چاپگر می پردازند. اصولاً خود این شرکت ها ماشین هایی ویژه این کار را دارند و یا با شرکت های بزرگ حمل و نقل قرارداد دارند.

بازار خرید و فروش بهترین پرینتر صادراتی

دستگاه های چاپ که به اصطلاح به آنان پرینتر می گویند، از لحاظ مدل و همین گونه کارکرد، متفاوت می باشند. در بازار خرید و فروش، می توان بهترین پرینترهای صادراتی را هم تهیه کنیم. البته بیشتر کسانی که در کار بازرگانی و صادرات هستند، به تهیه این نوع از کالا می پردازند؛ هر چند می شود آن را برای مصارف شخصی هم تهیه کرد.

خرید قطعات پرینتر

در هر صورت، پرینترها از اجزای متفاوتی ساخته شده اند و همین طور آنان را شرکت های گوناگونی ساخته اند که کیفیت هایشان با هم دیگر، متفاوت می باشد. از جمله پرینترهایی که در ایران ارائه می گردند، می توان به این مدل ها اشاره کرد:

 • پرینتر لیزری و رنگی
 • پرینترهای چند منظوره با فرمت های بزرگ
 • پرینترهای جوهر افشان و حرارتی
 • پرینترهای ماترسی نقطه و قلمی
 • پرینترهای برچسب و بارکد
 • پرینترهای بازبینی
 • پرینترهای صنعتی
 • و غیره محصولات

صادرات قطعات پرینتر به مصر

در بالا به این نکته اشاره کردیم که قطعات پرینتر ایرانی، به کشورهای متعددی صادر می شود. یکی از بازارهایی که شرکت های بازرگانی به آن این لوازم جانبی را ارسال می نمایند، مصر در شمال شرق آفریقا است.

این کشور، بازار پر رونقی دارد و از سوی دیگر در آن، برندهای متعددی فعال می باشند. شرکت هایی که در زمینه تجارت قطعات پرینتر فعالیت می نمایند، محصولات شان را به شکل گسترده ای در این بازارها به وسیله نمایندگی هایی که دارند، توزیع و پخش می کنند. گفتنی است که صادرات قطعات پرینتر به مصرف، سود خوبی هم دارد.

موارد مصرف قطعات پرینتر

موارد مصرف قطعات پرینتربه این نکته پیش از این پرداختیم که هر کدام از پرینترها متشکل از چندین قطعه می باشند که با مونتاژ کردن شان، به یک دستگاه تبدیل می شوند.

وارد کننده قطعات پرینتر و سازندگان آن در ایران، برای موارد مصرف مختلف، آن ها را می سازند و عرضه می دارند. طبیعی است که یک دستگاه چاپگر، برای این که عملکرد خوبی داشته باشد، نیاز به قطعات اصلی دارد.

پس هر کدام از این اجزاء، کاربردهای شان با هم دیگر متفاوت است و از سوی دیگر، با خرید نوع مناسب، می توان دوباره دستگاه پرینتر را راه اندازی نمود. جهت دریافت آخرین قیمت محصولات با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

مطلب پیشنهادی

خرید قطعات پرینتر

فروشگاه قطعات پرینتر به صورت عمده

چاپگرها (Printers) انواع مختلفی دارند. یکی از کاربردی ترین آنها، محصولاتی اند که ابعاد کوچکتری دارند و به رایانه جهت اجرای چاپ، وصل می گردند. این نوع، مشهورترین

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650