افزار گستر
یکشنبه , شهریور ۳۰ ۱۳۹۹
خانه / کارتریج / نمایندگی فروش کارتریج در جنوب کشور

نمایندگی فروش کارتریج در جنوب کشور

کارتریج یکی از تجهیزات دستگاه های پرینتر است که در داخل آن تونر ریخته شده و جهت چاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلف وارد بازار می شود و هر کدام نیز دارای مشخصه و کیفیت متفاوتی می باشد. خرید و فروش کارتریج در بازار بسیار گسترده است چون این محصول مورد استفاده های بالایی در سطح کشور قرار می گیرد. در مرکز نمایندگی کارتریج در سراسر کشور نیز می توان نوع اصل و اورجینال این محصول را بدون واسطه باکیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری نمود‌.

تجارت کارتریج با سود آوری بالا

تجارت کارتریج با سود آوری بالاتجارت کارتریج به دلیل سود آوری بالایی که دارد نظر تجار را به خود جلب نموده و بسیاری از بازرگانان به این سمت سوق پیدا کرده و در کار تولید و خرید و فروش انواع کارتریج در بازارهای داخلی و خارجی می باشند و با عملکرد درستشان به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را تامین می کنند.

انواع کارتریج های عرضه شده در بازار در دو نوع کلی است یک: کارتریج اصل توسط خود تولید کننده پرینتر و توسط شرکت اصلی ارائه می شود. دو: کارتریج طرح اصلی که در چهار نوع وارد بازار می شود. مانند:

  • کارتریج سازگار اگرچه توسط سازنده تولید نشده ولی با آن دستگاه کار خواهد کرد.
  • بازتولید نوع لیزری است که دستگاه از ابتدا مورد بازسازی قرار گرفته و قطعات از ابتدا بازسازی و نصب می شود.
  • بازیافتی از قطعات بدست آمده از محصولات دست دوم تولید شده است.
  • دوباره تولید شده یعنی اینکه کارتریج های خالی را جمع آوری نموده و آنها را تعمیر و شارژ می کنند.

خرید کارتریج صادراتی

فروش کارتریج

جهت خرید کارتریج باید نوع باکیفیت و صادراتی را خریداری نمود و بهترین مارک کارتریج نیز مارک های اورجینال می باشد. کارتریج اصل دارای مزایای بیشتری است و متن چاپ شده با آن واضح، پررنگ و کیفیت بالا است و این مدل کارتریج صفحات بیشتری را نیز چاپ خواهد نمود همچنین تعداد دفعات شارژ در این نوع کمتر خواهد بود.

در حالی که کارتریج های طرح اصلی باید به درستی انتخاب شده و به درستی از آن استفاده نمود. این کارتریج غیر اصل دارای نرخ کمتری بوده و بسیار کم هزینه است و برای کسانی که استفاده های خیلی زیادی از دستگاه پرینتر نمی برند گزینه خوبی می باشد.

 در رتبه بندی کارتریج طرح اصلی کارتریج سازگار، بازتولید، بازیافتی و دوباره پرشده قرار دارد و هر کدام دارای کیفیت های مختلفی بوده اند و در بازار در نمونه های مختلفی به فروش می رسند و هر کدام نیز خریداران خاص خود را دارند.

قیمت به روز بهترین نوع کارتریج

قیمت به روز بهترین نوع کارتریجقیمت روز کارتریج به عوامل مختلفی بستگی دارد و نوع جوهر موجود در آن بر نرخ محصول تاثیر بسزایی دارد. مثلا نوعی جوهر ها هستند که موجب آسیب به طبیعت نمی شوند و از قیمت های بالایی برخوردار هستند و به جهت سلامت محیط زیست توصیه می شود از این نوع استفاده نشود.

نرخ خرید کارتریج به برند و کیفیت کارتریج و جوهر آنها نیز بستگی دارد و برخی کارتریج های باکیفیت هستند که جوهر آنها در میزان بالایی بوده و نیز مرغوب می باشند. برندهای باکیفیت و ممتاز دارای گارانتی بوده و از سرعت بالایی نیز برخوردار می باشد و نرخ های بالاتری دارد.

به صورت کلی همیشه و همه جا قیمت کارتریج عمده از خرده ارزانتر بوده و در صورتی که از مراکز عرضه کننده مستقیم خریداری شود بسیار ارزانتر و باصرفه تر می باشد. در بازار انواع کارتریج ایرانی و خارجی عرضه می شود که نرخ برندهای ایرانی ارزانتر است.

نماینده فروش کارتریج در تهران

نماینده فروش کارتریج در تهراننماینده فروش کارتریج در تهران انواع برندهای ایرانی و خارجی را به صورت مستقیم در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور قرار می گیرد. نماینده به دلیل ارائه برندهای اصل و باکیفیت و قیمت مناسب در بازار دارای اعتبار بالایی است و مشتریان زیادی دارد.

امروزه همه سعی می کنند از مراکز عرضه مستقیم کارتریج را خریداری کنند تا در این صورت از هزینه های اولیه خود بکاهند و باصرفه و ارزان خرید نموده و سود خوبی را کسب نمایند. در تهران به دلیل موقعیت استراتژیکی خوبی که وجود دارد مراکز فروش زیادی دیده می شود و عرضه بسیار بالا می باشد و بیشتر نمایندگی ها و دفاتر فروش نیز در این شهر مستقر هستند.

کارتریج نقش مهمی را در عرصه چاپ ایفا می کند و در کل دنیا خریداران زیادی دارد چون کاربرد کارتریج در این دستگاه ها باعث می شود که در سراسر دنیا همه از آن استفاده کنند همه ی اداره جات و سازمان های خصوصی و دولتی از خریداران آن هستند.

بهترین تولید کننده کارتریج در ایران

بهترین تولید کننده کارتریج در ایرانبهترین کارخانه تولیدی کارتریج در ایران توانسته با ورود تخصصی و حرفه ای در این عرصه نیاز بازار را رفع نموده و از واردات بی رویه آن به کشور و خروج ارز جلوگیری کند. این مرکز با تجهیزات پیشرفته و دستگاه های بروزی که در اختیار دارد به تولید این محصول مشغول می باشد.

شرکت تولیدی کارتریج با استفاده از دانش نوین و با بکارگیری پرسنل متخصص و کوشا و توجه مستمر به اصول اخلاقی تجارت و با عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن به تولید این محصول می پردازد و تولیدات خود را به صورت گسترده و مستقیم وارد بازار می کند.

تولید کننده دو نوع کارتریج تونر و جوهر افشان را تولید می کند که کارتریج تونر در آن پودر به کار رفته و کارتریج جوهرافشان در آن جوهر بکار رفته است. کارتریج تونری از نوع جدید و باکیفیت است و در چاپگر لیزری به کار می رود و انواع عکس و متن را چاپ می کند.

شرکت کارتریج معتبر در سراسر کشور

شرکت کارتریج معتبر در سراسر کشورشرکت توزیع کارتریج و فروش انواع کارتریج در کار خرید و فروش عمده این محصول بوده و انواع برندهای ایرانی و خارجی را در سراسر کشور توزیع می کند و انواع کارتریج را از تولیدی و وارد کننده عمده و ارزان خریداری نموده و آن را با قیمت روز در بازارهای داخلی به فروش می رساند.

کارتریج طرح باکیفیت و درجه یک دارای کیفیتی مشابه اصل را داشته و می تواند نیاز کامل مشتری را رفع کند. لذا مشتری باید نمونه های باکیفیت را تشخیص داده و مدل درست را انتخاب کند. کارتریج معتبر در صورتی که دارای ضمانت نامه باشد برای مشتری اطمینان آور خواهد بود.

کارتریج های درجه یک توسط افراد متخصص و ماهر تولید می شود و در تولید آنها از مواد اولیه باکیفیتی استفاده شده است و بعد از گذراندن واحد کنترل کیفی و اطمینان خاطر بر آنها وارد بازار می شوند و یکی از راه های خرید از برندهای معتبر تهیه کارتریج گارانتی دار از مراکز معتبر می باشد.

بازار خرید انواع کارتریج در تبریز

بازار خرید انواع کارتریج در تبریز

در بازار خرید انواع کارتریج در تبریز عرضه بسیار بالا بوده و فروشندگان زیادی فعالیت دارند که هر کدام در رقابت با هم هستند و انواع کارتریج را با بالاترین سطح کیفی و بهترین نرخ ارائه می کنند. در این مراکز تنوع مدل و برند بسیار بالا است و همه سلایق و بودجه ها را پاسخگو هستند.

در تبریز مشتری برای خرید کارتریج به مراکز مختلفی می تواند مراجعه کند که هر کدام عرضه کننده خرده و عمده هستند و هر کدام نیز این محصول را بدون واسطه و مستقیم عرضه می کنند و هر کدام نیز خریداران خاص خود را دارند.

بهتر است مشتری قبل از رفتن به بازار و خرید کردن درباره کارتریج اصل و طرح اصل آن، اطلاعات کاملی داشته باشد و در مورد انواع آن و برندها و مشخصه آن اطلاعات کاملی کسب کند و با توجه به نیاز خود با اطمینان خرید کند و برای بدست آوردن اطلاع می توان به مراکز اصلی و یا سایت های معتبر مراجعه کرد.

عرضه کارتریج ارزان قیمت

عرضه کارتریج ارزان قیمت عرضه کارتریج ارزان قیمت در بازار توسط مراکز عرضه کننده انجام می شود و برخی دیگر از مراکز نیز هستند که این محصول را با قیمت های مناسبی ارائه می کنند. برای خرید باصرفه و کم هزینه می توان به صورت اینترنتی نیز از سایت های معتبر کارتریج را عمده و یا خرده خریداری نمود. اجزای تشکیل دهنده کارتریج:

  • درام کارتریج، لوله ای آلومینیومی است که با لایه ای غیر سمی و حساس پوشیده شده و تونر دارای بار الکتریکی منفی بوده و به درام چسبیده و تصویر را قابل دیدن می کند و بهتر است بعد از دو بار شارژ کارتریج درام عوض شود.
  • تیغه تمیز کن، با درام در تماس بوده و بعد از انتقال تونر بر روی کاغذ مابقی تونر را تمیز می کند و به مخزن ضایعات انتقال می دهد.
  • مگنت یا آهنربا یا غلطک شارژ اولیه، رابط میان درام و مخزن پودر تونر بوده و تونر موجود بر روی مگنت را جذب نموده و باعث ایجاد متن و عکس بر روی کاغذ می شود.
  • فوم رول یا غلطک توسعه دهنده، باعث انتقال تونر بر روی کاغذ می شود و به صورت کلی باید عنوان کرد که تمام اجزای کارتریج به هم متصل است.
  • مخزن تونر، سیاه رنگ و پلاستیکی است.
  • چیپست، برد الکترونیکی کوچک بوده که بر روی کارتریج قرار دارد و وظیفه آن دادن اطلاعات مقدار کارکرد محصول و انتقال وضعیت آن به دستگاه است.

صادرات کارتریج به صورت عمده

صادرات کارتریج به صورت عمدهصادرات کارتریج به صورت عمده به کشورهای مختلفی انجام می شود و تولید کنندگان و تجار زیادی در این کار فعالیت دارند که در بازارهای بین المللی به خرید و فروش این محصول و بازاریابی آن می پردازند. آنها باشناخت بازارهای هدف و رقبا و با اطلاعات کاملی که در مورد انواع کارتریج دارند به صادرات آن می پردازند.

کارتریج درجه یک صادراتی دارای کیفیت مطلوبی بوده و از مشخصه یک برند خوب برخوردار است و دارای گارانتی نیز می باشد. همچنین برند صادراتی دارای استاندارد جهانی و ملی بوده و قابلیت رقابت با برندهای خارجی وارداتی را دارد.

کارتریج یکی از تجهیزات مهم دستگاه پرینتر بوده و در کل دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و خرید و فروش بالایی دارد. کشورهای مختلفی به تولید این محصول می پردازد و علاوه بر آن کارتریج را واردات می کند تا در بازار تنوع در برندهای آن دیده شود.

بازرگانی فروش کارتریج در تهران

بازرگانی فروش کارتریج در تهرانبازرگانی فروش کارتریج در تهران وجود دارد که در کار واردات و صادرات این محصول بوده و آن را در سراسر کشور توزیع می کند. این شرکت ها اکثرا در مراکز استان ها و در تهران مستقر هستند و صادرات و واردات آنها از تهران انجام می شود.

شرکت وارداتی کارتریج برای فعالیت در بازارهای خارجی باید قوانین صادراتی را در هر دو کشور و قوانین گمرکی را رعایت کند و باید کیفیت ها و قیمت های رقابتی را ارائه بدهند تا بتوانند از دیگر رقبا در این بخش پیشی بگیرند. 

در بازارهای کشور انواع پرینتر از کشورهای مختلفی واردات می شود که این پرینترها از برندهای خاص خارجی هستند که کارتریج های آنها نیز شارژ شده وارد ایران می شود. چون اکثر پرینترهای خارجی دارای تونر و کارتریج مختص به خود هستند و تونرها و کارتریج شان نیز وارداتی می باشد.

بورس کارتریج در تهران

بورس کارتریج در تهرانبورس کارتریج در تهران انواع نمونه ها را در معرض دید عموم قرار داده است و اگر سری به این مراکز بزنیم خواهیم دید انواع کارتریج ها را که از برندهای ایرانی و خارجی هستند و دارای کیفیت های مختلفی بوده اند.

این مراکز دارای سایت خرید کارتریج نیز هستند که جهت بالا بردن فروش خود و دسترسی راحت مشتریان و رفاه حال آنها کارتریج را به صورت آنلاین عرضه می کنند و مشتری می تواند در هر ساعت از شبانه روز و در هر زمان و مکانی راحت تر و بدون دغدغه در منزل و یا محل کار خرید کند.

سایت تخفیف کارتریج اورجینال در بازار قیمت های مناسبی را ارائه می کند و دارای تنوع در انواع برند و مدل نیز می باشد. لذا کسانی که به علت مشغله زیاد وقت رفتن به بازار را ندارند می توانند در این سایت کارتریج را عمده و خرده و ارزان خرید نموده و در کمترین زمان ممکن آن را درب منزل تحویل بگیرند.

گروه تامین کننده انواع کارتریج

گروه تامین کننده انواع کارتریج گروه تامین کننده انواع کارتریج در بازار فعالیت گسترده ای دارد و به تولید و عرضه این محصول می پردازد. این مرکز با شناخت کم و کیف بازار و همگام با پیش روندگان تولید و تجارت به ارائه این محصول می پردازد و نقش تعیین کننده ای در این عرصه ایفا می کند.

واحد فروش کارتریج عرضه کننده تخصصی است و انواع نمونه ها و برندها را عرضه می کند. این مراکز فروش معتبر، در سطح استان ها به صورت پراکنده و متمرکز مستقر هستند و رهبری بخش اعظمی از بازار را عهده دار می باشند.

کارتریج ها بعد از خالی کردن شارژ مجدد شارژ می شوند و شارژ نوع کارتریج لیزری نیز اکثرا با تونر انجام می شود و باید توسط افراد متخصص و خبره صورت گیرد چون در غیر این صورت به دستگاه آسیب خواهند رسانید. همچنین شارژ کارتریج با تونر انجام می شود و خرید تونر نیز باید با شناخت کافی انجام شود چون استفاده از تونر بی کیفیت باعث آسیب به کارتریج و پرینتر می شود. جهت خرید و دریافت قیمت با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با ما:
واحد فروش: 09127198650
آدرس صفحه: AfzarGostar@
آدرس کانال: AfzarGostar@

پاسخی بگذارید

تماس با واحد فروش: 09127198650